• +48 884 342 159
  • pn-pt: 9 - 17

Lokale użytkowe

Garaż, hala, magazyn

Jeśli szukasz objektu na prowadzenie Twojej firmy, jesteś z Gorzowa Wlkp. lub okolic - sprawdź naszą ofertę! Na terenie naszego obiektu przemysłowego w Gorzowie znajdziesz halę lub magazyn na potrzeby Twojej działaności gospodarczej. Dysponujemy powierzchniami o przeznaczeniu magazynowym od 40 m2 do 600 m2.

biuro, gabinet do wynajęcia

Biuro, sklep, lokal użytkowy

Myślisz o rozpoczęciu swojej działaności lub już ją prawdzisz i szukasz dobrej lokalizacji na terenie Gorzowa Wielkopolskiego lub Warszawy? To jesteś we właściwym miejscu.

autokomis

Plac, skład, hurtowania, auto-komis

Jeśli szukasz lokalizacji na hurtownię lub skład budowlany - nasz obiekt przy Koniawskiej 11 świetnie się do tego nadaje. Możemy zaoferować Ci ogrodzony plac do składowania, pomieszczenia zaadaptowane na sprzedaż i magazyn towarów.

Miejsce na reklamę i ekspozycję

Miejsce na reklamę i ekspozycję

U nas możesz umieścić swój baner reklamowy każdego formatu, ale nie tylko. Chętnie udostępnimi Ci miejsce na ekpozycję przy samej ulicy. Do dyspozycji możesz mieć nawet do 1000 m2.

Adres, biuro i skrzynka na listy

Adres rejestracyjny firmy

Zarejestruj firmę u nas! Oddziel prywatny adres od firmowego, popraw wizerunek firmy oraz wprowadź przejrzystość w korespondencji prywatnej i firmowej. Zmiana lokalizacji może też być wykorzystana na innego rodzaju cele, np. europejskie fundusze inwestycyjne.