• +48 884 342 159
  • pn-pt: 9 - 17

Wsparcie dla firm

Sprzedawaj do Niemiec i EU

Ekspansja na rynki Europy Zachodniej

Skorzystaj z naszej oferty i pozwól nam Tobie pomóc zaistnieć na rynkach Europy Zachodniej. Nasze doświadczenie bazuje nie tylko na obsłudze komercyjnych platform sprzedaży interentowej typu AMAZON, eBay, hood, real itd ale też rozwoju sklepów internetowych na bazie CMS PrestaShop.

e-Commerce Fulfillemt

Pomożemy Ci przygotować Twoją firmę i oferowane artykuły na rynek niemiecki i europejski. Możesz skorzystać z niektórych usług obsługi zachodnich rynków sprzedaży lub z oferty kompleksowej łącznie z magazynowaniem, konfekcjonowaniem i wysyłką Twoich artykułów, tzw. Fulfillment.

Tanie paczki do Niemiec

Jeśli wysyłasz do Niemiec i chcesz zmnieszyć koszty wysyłek międzynarodwych, to jesteś we właściwym miejscu! Z nami wyślesz Twoje pakiety do Niemiec jako przesyłki krajowe - jak? Sprawdź to sam!

Wsparcie dla Start-Up

Wpadłeś na genialny pomysł i brakuje Ci środków, żeby go zrealizować? Skontaktuj się z nami i przekonaj nas, że warto zainwestować w Twój pomysł. Pomożemy Ci podjąć decyzję o sposobie finasowania Twojego projektu.

biuro wirtualne

Biuro wirtualne w Gorzowie lub Warszawie

Jeśli szukasz adresu na prowadzenie firmy lub jej rejestracji - to dobrze trafiłeś. Pod naszym adresem zerejestrujesz Twoją firmę, założysz oddział lub filię. Skontaktuj się z nami!