• +48 884 342 159
  • pn-pt: 9 - 17

Tanie paczki z Polski do Niemiec

Tanie wysyłki do Niemiec

Optymalizacja kosztów wysyłek międzynarodowych

Jeśli prowadzisz sprzedaż wysyłkową i wysyłasz za granicę, zapewne zastanawiałeś nad zmniejszeniem kosztów paczek międzynarodowych. Niezależnie z usług jakiego kuriera korzystasz (GLS, DHL, Hermes, DPD, itd.), różnica kosztów między wysyłką krajową i międzynarodową jest podobna, i może wynosić nawet do 5 EUR.

Wyższe koszty wysyłek międzynarodowych wydają się być logiczne ze względu na większą odległość, odprawę na granicy, większą ilość sortowni itd., ale mimo wszystko chciałoby się taniej. Pytanie – jak to zrobić?!?

Wysyłka paczek poprzez niemiecki serwis kurierski

Jednym z prostszych sposobów optymalizacji kosztów paczek międzynarodowych, jest wysyłka ich jako wysyłki krajowe.
Wydaje się proste, a my możemy Ci w tym pomóc.

A mianowicie, dostarczymy Twoje paczki do sortowni niemieckich. Niemieckie firmy kurierskie takie jak GLS Germany, DHL, HERMES czy DPD mają punkty konsolidacji paczek, pełnowymiarowe lub (mini) sortownie przy granicy polsko-niemieckiej, żeby obsłużyć paczki przygraniczne.

Możesz skorzystać z naszych usług jako pośrednika pomiędzy niemieckimi kurierami lub zawrzeć umowę bezpośrednio z niemieckim kontrahentem, a my będziemy transponować Twoje paczki do sortowni.

Transporty do sortowni GLS (Frankfurt Oder, Großbeeren, Nuthetal)

Jeśli jesteś z Gorzowa Wielkopolskiego lub okolic, odbierzemy Twoje paczki bezpośrednio z Twojego magazynu, w innym przypadku dostarcz Twoje paczki do naszego magazynu w Gorzowie Wielkopolskim przy ul Koniawskiej w my zajmiemy się nimi dalej.

Paczki możesz do nas dostarczyć skonsolidowane, np. kartonie zbiorczym, na palecie lub na wózkach transportowych DHL. Możesz je dostarczyć osobiście, wysłać kurierem lub spedycją.

Aktualnie większość naszych wysyłek wysyłamy poprzez GLS Germany i tym samym paczki dostarczamy do sortowni w Großbeeren lub Nuthetal bądź też do punkt konsolidacji w Frankfurcie nad Odrą. Niezależnie od punktu dostawy (sortownia, punkt konsolidacji) paczki trafiają następnego dnia roboczego do odbiorcy końcowego.

Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz cieszyć wieloma korzyściami, min:

  • Niższe koszty za usługi kurierskie,
  • Szybsza dostawa towaru do klienta końcowego,
  • Wyższe zaufanie wśród niemieckich odbiorców do lokalnie prosperujących firm
  • I wiele innych.

Udało nam się Ciebie zaciekawić? Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o szczegółach.

 

Jeśli gama Twoich produktów jest niewielka, może być dla Ciebie bardziej opłacalne magazynowe i pełna obsługa wysyłek oferowana przez nas jako usługa fullfilmentu.